Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte fatura ve kargo teslim belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi:
MESSATA MOBİLYA

Atatürk Blv. No:14

16535 Mustafakemalpaşa/Bursa

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir Kargo ücretleri MESSATA MOBİLYA şirketine aitttir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Kargoya teslim edilen ürünlerin size teslim edilme süresi Kargo şirketinin sorumluluğundadır size verilen Kargo Takip kodu ile kargo hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.