Evinizin Havasını Değiştirecek Sehpa Modelleri

Hem dekoratif amaçlı kullanılan hem de fonksiyonel bir yönü olan sehpalar mobilyaların en sadık ve kusursuz tamamlayıcılarıdır aynı zamanda. Tıpkı mobilyalarda olduğu gibi sehpalarda da tarz ve mekan uyumu oldukça önemli. Yerini bulmuş, bulunduğu mekanla uyum içinde olan bir sehpa odanın havasını değiştirebilecek güçtedir.

Üzerine biblolarınızı, şamdanlarınızı, süs objelerinizi, kitaplarınızı ve sizin için özel olan eşyalarınızı koyduğunuz sehpalar oturma odanıza anlam katar, özelleştirir. Ahşap sehpa, mermer sehpa, cam sehpa ve niceleri. Malzemesi ne olursa olsun, kreatif gücün baş döndüren etkisi ile vücut bulan bu dekorasyon ögeleri sizin tarzınızı ortaya çıkartan önemli figürler…

İşte bu yüksek işlevsellik ve göz alan şıklık Yesst’te kendi karakteristiği ve ruhuyla hayat buluyor. Orta sehpa, yan sehpa, zigon sehpa, fiskos sehpa gibi çeşitleri olan bu dekorasyon ürünleri, Yesst dokunuşuyla hayranlık uyandırıyor.

Bir sehpa yeri gelir odadaki tüm eşyalar içinde tirajı yüksek şıklığıyla tüm dikkati üzerinde toplar, ortamdaki şıklığın sözcüsü haline gelir. Klas ve gösterişli bir orta sehpa ile salonunuz şıklık yarışında açık ara ipi göğüsler. Tercihiniz sıra dışı ve çağdaş bir stil ise orta sehpa doğal ceviz yapısı ile ışığını ortama yansıtır. Seçkin bir zevkin ürünü olan orta sehpa ile odanın havası tümden değişir.

Zigon sehpa daha çok işlevsel olan tarafıyla servis ve sunumlarınızda işinizi kolaylaştırır, eliniz kolunuz oluverir. İç içe konumlanan haliyle de hem yerden tasarruf sağlar hem de estetiği ile salona şıklık kazandırır. Yesst’in birbirinden kullanışlı ve elegan sehpa çeşitleri sizin istek ve zevklerinize göre tasarlanarak şekilleniyor. Onlardan birisi olan Ravenna zigon sehpa duru ve yalın tarzıyla bulunduğu alanda huzuru çağrıştırıyor. Doğal şıklığın stilize edilmiş hali, Ravenna zigon sehpada hayat buluyor.

3’lü sehpa zigonun 3 parçalı olanı. Minimal ve modern tarzdakiler hem oldukça kullanışlı hem de tamamlayıcı. Hector’un modüler apoletli orta sehpası ister köşe koltuğunuzun bir parçası, ister modül aralarında bir detay, isterseniz de ortada tek başına süzülen bir güzellik olarak görevini yapıyor.

Ahşap detayları ve koltuk kumaşı ile bir örnek dokusuyla mükemmel uyumun ve modern sitilin öncüsü olmayı hak ediyor. İşini iyi yapan bir dekorasyon yıldızı o.

Noble kare sehpa da orta sehpa kategorisinde alkışı hak eden bir stil. Tarzı klasik, tavrı doğal ama vizyonu yeniliğe dönük. Cevizin yatay ve dikey kompozisyonu nitelikli ve özgün bir perspektif yaratıyor. Onun sade görünümü altında müthiş bir derinlik gizli.

Her mobilyanın kendini ifade ediş tarzı farklı. Montana’nın orta sehpası sıra dışı duruşu ve ışıltısıyla sadelikle şıklığı ustaca bileştiriyor. Yuvarlak formlu ve yüksek ayaklı bir orta sehpa tercih edenler için mükemmel bir seçenek olabilir. Montana koleksiyonunun yan sehpa seçeneği de özellikle berjer yanına çok yakışıyor. Klasik konsepti kıran ve daha yaratıcı bir şekilde geri dönen çiçeği burnunda bir stilin habercisi. Ezber bozmanın en estetik hali…

Sehpa çeşitleri içinde en sempatik ve enerjik görünenleri çoğu kişiye göre fiskos sehpalardır. Genellikle yuvarlak formda olan ve birbirine bakan iki berjer arasında pencere kenarında konumlanan bu zarif sehpa çeşidi, keyifli kahve sohbetlerinin en yakın tanığı olur. Fiskos sehpa bir mekana sıcaklık kazandıran ince ayrıntılardan birisi. Yüksek pencereniz varsa şirin bir fiskos sehpanız mutlaka olmalı. Yanı başında hayatın güzelliklerinin fiskosunu yapabilmek için…

Sehpa takımı alacaksanız odanızın büyüklüğü, koltuklarınızın stili ve ihtiyaçlarınız ön planda olmalı. Sonrasını zaten Yesst halleder. İlk görüşte vurulduğunuz o orta sehpalar, o işlevsel zigonlar, o neşeli fiskoslar sizin zevkleriniz öngörülerek tasarlandı. Sehpasız oda hep biraz eksiktir. Tamamlanmak içinse seçeneğiniz çok.